Výlety po Evropě

Organizujeme také různé výlety po Evropě, přivezeme vás na požadované místo, na přání zajistíme také profesionálního průvodce!

Vyrazte třeba na výlety do Německa

Pokud se nechcete spoléhat pouze na nabídky tuzemských obchodů, vyplatí se výlety do Německa. Budete mít mnohem rozmanitější možnosti výběru, navíc nakoupíte kvalitní výrobky a za překvapivě příznivé ceny. Obrovské výprodeje nenechají nikoho na pochybách, že pro každého člena rodiny je možné pořídit hromadu úžasných výrobků, a to levně. Navíc spojíte užitečné s příjemným.

Odvoz vám zajistíme

Nelamte si hlavu s tím, jak se do Německa dostat. Svezeme vás! Cílové město je na vás, obvykle jezdíme do Drážďan, Žitavy, Norimberku, Mnichova, Regensburgu nebo Passau. Pokud byste však chtěli jinam, není problém. Napište nám a my se vám obratem ozveme s případnou cenou. Odvozy realizujeme i do jiných evropských zemí, třeba do Rakouska či Itálie. Rozmyslete se, kam chcete jet, a my vás tam dopravíme. Odvoz  zajišťujeme většinou z Prahy s odjezdem po domluvě. Zkrátka, jak se Vám to bude nejvíce hodit.

Výlety po Evropě – třeba na hory

Neseďte o víkendu doma a prožívejte zimu naplno s celou rodinou na horách. Nestarejte se o to, jak se tam dostanete. Nevadí, pokud zrovna máte auto v servisu, nebo se vám zkrátka nechce řídit. Odvezeme vás. Kontaktujte nás a sdělte nám, kam byste rádi. Zpravidla jezdíme na hory u nás v Česku, do Rakouska nebo i Itálie.

Zajistíme ubytování i lyžařského instruktora

Pokud nechcete ztrácet čas hledáním ubytování, nechte to také na nás. V případě potřeby vám ho zajistíme, stejně jako profesionálního instruktora lyžování. S námi se nemusíte o nic starat, vyřídíme to za vás. Pokud máte zájem o zajištění lyžařského instruktora, stačí nám to sdělit. Doprava do Rakouska na lyže je realizována většinou z Prahy s odjezdem po domluvě.

Poznávací výlety

Máte rádi dobrodružství? Rádi objevujete nová místa v zahraničí? Vydejte se s námi vstříc novým zážitkům do rozličných koutů Evropy, kam vás bezpečně dovezeme a zajistíme i odborného průvodce, aby byl váš čas strávený co nejefektivněji.

Dopravu nechte na nás

Díky našim mnohaletým zkušenostem víme dobře kudy kam a nemusíte se tak strachovat, že při cestě na vlastní pěst náhodou zabloudíte. Cílové místo je opět jen ve vaší režii. Je libo Forum Romanum, Pantheon a další římské památky? Nebo snad prosluněné vinice Itálie? Či putování po evropských památkách UNESCO? Stačí říct, kam chcete dovézt a co chcete navštívit. Zbytek nechte na nás!

Čím vás budeme po Evropě vozit?

Pohodlná cesta je u nás samozřejmostí, ať už jste zamilovaný pár, nebo parta kamarádů. Svezeme vás totiž prostorným a bezpečným autem VW Caravelle pro 8 osob a řidiče. Můžete si tak být jisti, že doprava proběhne bez komplikací a k vaší plné spokojenosti.

Kolik to stojí?

Cena za 1 kilometr je stanovena na 21 Kč s DPH. Ozvěte se nám, sdělte, jaký bude cíl cesty, a my vás obratem kontaktujeme s informacemi o konečné částce. Je to jednoduché.