Doprava na hory

Doprava na hory bezpečně a s instruktorem

Neseďte o víkendu doma a prožívejte zimu naplno s celou rodinou na horách. Nestarejte se o to, jak se tam dostanete. Nevadí, pokud zrovna máte auto v servisu, nebo se vám zkrátka nechce řídit. Odvezeme vás. Kontaktujte nás a sdělte nám, kam byste rádi. Zpravidla jezdíme na hory u nás v Česku, do Rakouska nebo i Itálie.

Zajistíme ubytování i lyžařského instruktora

Pokud nechcete ztrácet čas hledáním ubytování, nechte to také na nás. V případě potřeby vám ho zajistíme, stejně jako profesionálního instruktora lyžování. S námi se nemusíte o nic starat, vyřídíme to za vás. Pokud máte zájem o zajištění lyžařského instruktora, stačí nám to sdělit. Doprava do Rakouska na lyže je realizována většinou z Prahy s odjezdem po domluvě.

Čím vás budeme vozit?

Pohodlná cesta je u nás samozřejmostí, ať už jste zamilovaný pár, nebo parta kamarádů. Svezeme vás totiž prostorným a bezpečným autem VW Caravelle pro 8 osob a řidiče. Můžete si tak být jisti, že doprava proběhne bez komplikací a k vaší plné spokojenosti.

Kolik to stojí?

Cena za 1 kilometr je stanovena na 21 Kč s DPH. Ozvěte se nám, sdělte, jaký bude cíl cesty, a my vás obratem kontaktujeme s informacemi o konečné částce. Je to jednoduché.